Włączone filtry
Filtry
 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego Wyślij do znajomego


     

  Odbiorca


 • RALPH LAUREN

  Ralph Lauren to amerykański projektant, którego kariera zaczęła się od produkowania krawatów w swojej firmie o nazwie Polo. Po sukcesie krawatów, zaczęła się produkcja całych kolekcji męskich. Sam projektant od dziecka interesował się modą, by zarobić na dobre ubrania już w czasach szkolnych dorabiał. Nie studiował on nigdy projektowania, a ekonomie. W 1971 roku wypuścił na rynek pierwszą kolekcję damską. Kojarzy się go z klasycznego, zachowawczego stylu. W 1970 roku Ralph Lauren dostał nagrodę Coty za modę męską. Zachęcony sukcesem, zaprojektował kolekcję garniturów damskich utrzymanych w klasycznym męskim stylu.

  Ralph Lauren – klasyczna elegancja

  W 1972 wypuścił linię sławnych dziś koszulek polo w 24 kolorach ze znaczkiem zawodnika polo na koniu. Stały się one na tyle popularne, że do dziś są znakiem rozpoznawczym firmy. Firma tworzyła kostiumy do sławnego filmu „Wielki Gatsby” z Robertem Redfordem, który w tych czasach przechodził największy okres sławy. W 19874 powstał butik w Nowym Jorku, który rozsławił firmę. W 1997 roku firma przyjęła litery RL jako swoje oficjalne logo. Ralph Laurent jest znany również znany ze swojej pasji do kolekcjonowania samochodów. Podejrzewa się, że tylko w swojej posiadłości posiada 70 samochodów. Ralph Lauren jest podziwiany za zbudowanie swojego imperium od zera. Firma projektuje oprócz ubrań okulary, kosmetyki, buty, perfumy, tekstylia domowe. Bardzo duży wpływ na rozwój marki miały perfumy ekskluzywne perfumy wydawane pod nazwą firmy, które samoistnie rozsławiły ją na świecie.

  Torebki Ralph Lauren – niezastąpiony dodatek

  Jego ubrania zawsze tworzone były w stylu klasycznej amerykańskiej elegancji. Torebka Ralph Lauren stworzona jest na większe wyjścia, ale w swoich kolekcjach posiada on też modele miejskie, w których można chodzić na co dzień. Ralph Lauren torebki wykonuje z najlepszej jakości materiałów oraz skór naturalnych by dać każdej kobiecie trochę luksusu. Torba Ralph Lauren to jeden z dodatków, o którym marzy każda kobieta. Ralph Lauren torebki damskie tworzy by każda kobieta mogła zachwycać się ich luksusem i elegancją. Jest jednym z symboli luksusu i elegancji na całym świecie. Jego kampanie reklamowe zawsze oparte są o szczęśliwych ludzi odpoczywających w luksusowych miejscach razem ze swoimi przyjaciółmi. Ralph Lauren torebki produkuje z najlepszej jakości materiałów oraz skór naturalnych tak by dawały jak największy komfort noszenia. Torebka Ralph Lauren to symbol luksusu i elegancji. Torba Ralph Lauren to dodatek, o którym marzy każda kobieta. W kolekcjach Ralpha Laurena każdej kobiecie uda się dobrać idealną torbę na każdą okazję. Ralph Lauren torba miejska pasuje na co dzień, ale również do pracy. Za to kopertówka od tego projektanta idealnie sprawdzi się na wieczorne wyjścia.

  Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.