Włączone filtry
 • Marka   -   Love Moschino
Filtry
Kategorie
Marka
Kolor
Materiał
Status
 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego Wyślij do znajomego


     

  Odbiorca


 • LOVE MOSCHINO

  Love Moschino to młodsza linia włoskiego domu mody Moschino. Została założona w 1986 roku przez projektanta Franco Moschino, który tworzył swoje projekty w sposób komiczny. Moschino traktował projektowanie jak sztukę, która miała drugie dno. "Poślubiłem modę i myślę, że była to dobra żona." tak o swoim projektowaniu mówił sam Franco Moschino. Zwariowana, odważna, kolorowa oraz ekstrawagancka – tak można opisać markę. Love Moschino tworzy dla ludzi lubiących bawić się modą. Wymyślne wzory niczym z komiksów, odważne kolory oraz oryginalne kształty nadają wyjątkowy charakter produktom. Linia Love Moschino została zaprojektowana z myślą o młodych, energicznych osobach lubiących niebanalne połączenia oraz niebojących się eksperymentować. Dla odważnych osób, które lubią zwracać na siebie uwagę.

  Love Moschino – ekstrawagancja i wysoka jakość

  Love Moschino poprzez swoje odważne projekty toreb, butów oraz akcesoriów zachęca do oryginalnych połączeń. Chce pokazać, że każdy jego projekt jest wyjątkowy tak jak jego odbiorcy. Produkty zostały zaprojektowane z myślą o kobietach, lubiących bawić się modą, doceniających wysoką jakość, a także nie bojących się zaskakiwać. Do produkcji każdego elementu kolekcji stosowane są najlepszej jakości materiały. Kolekcje Love Moschino są ekstrawaganckie oraz komiczne, co jest niewątpliwym atutem marki. Kolekcję Love Moschino co sezon goszczą na największych pokazach mody oraz prezentowane są na czerwonych dywanach przez światowe sławy takie jak Kylie Minogue, Madonna, czy Lady Gaga.

  Love Moschino torebki wykonuje z najlepszej jakości skór oraz materiałów dzięki czemu mogą one posłużyć na dłużej. Torebka Love Moschino pozwoli Ci być zauważonym w tłumie dzięki temu odważnemu designowi. Torba Moschino pozwoli Ci zapakować wszystko co potrzebne Ci do przetrwania dnia poza domem. Torba Moschino to szyk i elegancja w jednym. W kolekcjach Love Moschino znajdziemy torebki świetnie sprawdzające się na co dzień oraz torebki na większe wyjścia. Love Moschino projektuje również plecaki, zawsze jest to jeden z najbardziej pożądanych na świecie plecak. Love Moschino cieszy się nieprzerwanym entuzjazmem co do zakupu toreb i plecaków. Torebka Moschino pozwoli Ci wyróżnić się w tłumie oraz nie da Ci przejść niezauważonym.

  Moschino buty to jedne z najwygodniejszych, a zarazem najmodniejszych butów na rynku. Śniegowce Moschino są rozchwytywane jako pierwsze gdy przychodzi do zimowych wyjazdów lecz świetnie nadają się również do codziennego chodzenia gdy na dworze spadnie śnieg. Śniegowce Love Moschino są bardzo ciepłe, a do tego wyjątkowo wygodne dzięki czemu zyskały tak dużą sławę. Espadryle Moschino są za to bardzo popularne w lato gdy zachwycają swoimi wzorami i kolorami. Ich wspaniałe wykończenia i wzornictwo pozwala na cieszenie się latem jeszcze bardziej. Trampki Moschino są butami niezwykle wygodnymi do codziennego chodzenia z licznymi zdobieniami i wzorami. Do tego pasują zarówno do sukienek jak i do spodni. Love Moschino buty swoje produkuje tak by zawsze wzbudzały podziw oraz zwracały uwagę na ich właściciela.

  Wypracuj swój oryginalny styl z Love Moschino!

  Kolekcje Love Moschino są przeznaczone dla wszystkich kobiet szukających własnego, unikalnego stylu, dzięki któremu będą wyróżniać się w tłumie. Nikomu nie pozwolą przejść nie zauważonym. Love Moschino dzięki unikalnym kompozycją wzorów i kolorów tworzy wyjątkowe kolekcję. Jeśli należysz do odważnego grona kobiet, to kolekcja Love Moschino jest dla Ciebie. Kolorowe wzory, przeróżne kształty, śmieszne nadruki oraz oryginalne dodatki to właśnie wyróżnia Love Moschino. Jeśli niebanalne nadruki i połączenia materiałów są właśnie dla Ciebie, sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie na chiara.pl

  Cena