JAPONKI DAMSKIE

Japonki damskie pokochane przez niemalże każdą z Pań na świecie są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych butów. Japonkami nazywamy zarówno klapki jak i sandały wykonywane z gumy bądź też skóry naturalnej. Idealnie sprawdzają się w gorące, upalne dni podczas wakacji czy też w mieście. Japonki pozwalają oddychać naszym stopom, zapewniając tym samym pełen komfort. W naszym butiku oferujemy japonki najlepszej jakości od marek. Japonki damskie jest to znane na całym świecie ze swej prostoty obuwie. Nazwę tę wykorzystujemy zarówno do nazywania klapek jak i sandałek posiadających charakterystyczne mocowanie stopy za pomocą pasków układających się w literę Y. Takie obuwie było znane już od starożytności, pozwalało przetrwać ludziom upały dzięki swojej przewiewności. Jako obuwie plażowe i wakacyjne zostało spopularyzowane przez Amerykanów w latach ’50. Japonek damskich jest bardzo wiele rodzajów przez klasyczne klapki japonki plażowe na płaskiej podeszwie po japonki na koturnie. Na początku XXI wieku przestały być kojarzone tylko ze strojem letnim, kobiety coraz częściej były widywane na ulicach. W dzisiejszych czasach istnieją tez eleganckie japonki na obcasie, które zakładać można nawet do strojów wieczorowych.

Japonki damskie to obowiązkowy element każdej letniej stylizacji

A przede wszystkim kreacji plażowych. Taka forma obuwia przedstawia się niezwykle elegancko, a zarazem delikatnie. Co więcej, japonki damskie w ofercie naszego butiku to markowe produkty znanych na całym świecie projektantów. Można więc mieć pewność i gwarancję wykorzystania do ich produkcji najlepszych jakościowo tworzyw i materiałów, które przekładają się na wytrzymałość prezentowanego obuwia oraz jego wygodne noszenie, ponieważ but ze względu na jego przemyślaną konstrukcję trzyma się stopy, nie powoduje jej nienaturalnego ułożenia oraz nie uwiera. Eleganckie japonki damskie jak i te klasyczne plażowe są wyposażone w solidną podeszwę zapewniającą wygodę podczas chodzenia i amortyzację stopy przed ewentualnym pojawieniem się jakichkolwiek odcisków. Jednym z najważniejszych aspektów obuwia letniego jest przepuszczalność powietrza. Prezentowane modele japonek nie powodują potliwości stóp, również od strony podeszwy. Eleganckie rozwiązanie połączone z gwarancją zdrowia stóp oraz komfortem, jednocześnie wpisane w najnowsze trendy to najlepsza propozycja dla kobiet stawiających wysoko poprzeczkę projektantom i producentom obuwia na całej kuli ziemskiej.

Japonki od wieków cieszą się bardzo dużą popularnością

Wśród ludzi na całym świecie nie znika chęć posiadania i noszenia tych butów w upały kiedy to najlepiej spełniają swoją funkcję. Japonki damskie są przewiewne oraz nie powodują nienaturalnego ułożenia stopy dzięki czemu unikniemy dyskomfortu na wakacjach. Wiele modeli jest też wentylowanych od dołu tak by stopa mogła oddychać również od podeszwy. Japonki damskie są niewątpliwym hitem każdego lata, każda osoba dbająca o swój komfort podczas letnich upałów powinna posiadać chociaż jedna parę.

Cena