Witamy w Chiara

Chiara to świat pięknych torebek, butów i akcesoriów największych domów mody. To również miejsce pracy dla ludzi z pasją. Każdego dnia poszukujemy nowych trendów, dzielimy się wiedzą, doradzamy i inspirujemy... Świat Chiary tworzą pracownicy butików, dział sprzedaży, marketingu, działy wspierające.

Pracujemy z pasją dla naszych Klientów!

Zespół Chiara

Wierzymy, że podstawą sukcesu są nasi pracownicy, dlatego dbamy o warunki i stabilność zatrudnienia. Zapewniamy duże możliwości rozwoju zawodowego, poprzez szkolenia oraz jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery w strukturze firmy. Naszym pracownikom przysługują dodatki w postaci atrakcyjnych zniżek, pakietów socjalnych.

Poznaj nas bliżej…

„Mieć możliwość łączenia pracy z pasją i zainteresowaniami to duże szczęście.
Dzięki pracy w butiku Chiara zyskuję doświadczenie na wielu płaszczyznach.
Piękno i oryginalność otaczającego asortymentu oraz stałe relacje z klientami dają mi niesamowitą satysfakcję...”

Ola, Manager Butiku

"Jesteśmy zgranym zespołem co sprawia, że pracujemy w cudownej atmosferze a elastyczny grafik pozwala pogodzić życie prywatne z zawodowym.

Kasia, Doradca Klienta

"W firmie organizowane są konkursy, które motywują do pracy, ponieważ każdy pracownik ma szanse wygrać wspaniałe nagrody. Poza tym praca w pięknym otoczeniu szybko poprawia nastrój…"

Weronika, Doradca Klienta

"… praca wymaga ode mnie bycia na bieżąco z trendami ze świata mody, jak i nowościami marketingowymi. Mam szansę brać udział w wyjątkowych, inspirujących projektach, a przede wszystkim należę do niezwykle zgranego i otwartego zespołu Chiara."

Natalia, Asystentka Działu Sprzedaży

Wejdź do świata Chiara!

Dołącz do nas

Dołącz do nas i wejdź do świata Chiara!

Do naszego zespołu poszukujemy kreatywnych i pełnych optymizmu entuzjastów mody, dla których świat Chiary stanie się miejscem czerpania inspiracji. Oczekujemy zaangażowania w pracę i nastawienia na realizację celów. Oferujemy porywające doświadczenie, które pomoże Ci w rozwoju kariery i otworzy nowe horyzonty.

Zapraszamy do śledzenia bieżących ofert pracy i przesyłania cv na adres rekrutacja@chiara.pl

Doradca Klienta Warszawa Oferta

Zapraszamy również do niezależnego aplikowania na rekrutacja@chiara.pl, z dopiskiem stanowiska pracy jakim jest się zainteresowanym.