MARC JACOBS

Marc Jacobs urodził się w 1963 roku w Nowym Jorku. Jego dzieciństwo napiętnowane było śmiercią ojca, który odszedł gdy Jacobs miał 7 lat. Swoje dziecięce lata spędził w większości z babcią, ponieważ jego matka cierpiała na chorobę psychiczną przez co większość czasu spędzała w szpitalach. Marc Jacobs dobrze wspomina lata spędzone z babcią, która wspierał jego pomysły oraz zaraziła go zainteresowaniem do mody ucząc go robienia na drutach. Projektowania uczył się w słynnej szkole Parsons, którą skończył w wyróżnieniem. To właśnie dzięki szkole Marc Jacobs został zauważony przez markę Sketchbook for Reuben Thomas, z którą wypuścił swoją pierwszą komercyjną kolekcję. Przyniosła mu ona duży rozgłos dzięki czemu został zauważony w świecie mody.

Marc Jacobs – wielki talent w świecie mody

W 1987 roku Marc Jacobs został wyróżniony nagrodą Council of Fashion Designers of America Perry Ellis w kategorii debiutant. Trzeba wspomnieć, że jest on najmłodszym laureatem tej prestiżowej nagrody w historii. W 1992 roku otrzymał on kolejną nagrodę CFDA tym razem za kolekcję damskie. Po takich sukcesach projektant postanowił założyć własną markę – Marc Jacobs. Obecnie marka wypuszcza kolekcję damskie, kosmetyki, a nawet posiada sieć księgarni. W 1997 roku rozpoczął współprace z Louis Vuitton jako dyrektor kreatywny. Współpracę tą zakończył dopiero w 2013 roku. Jego projekty co roku można zobaczyć na największych wybiegach mody na świecie.

Torba Marc Jacobs – odważna i kobieca          

Marc Jacobs torebki projektuje tak by każda kobieta czuła się z nią wyjątkowa. Bogactwo wzorów i kolorów pozwala każdemu znaleźć coś dla siebie wśród toreb Marc Jacobs. Torebka Marc Jacobs to idealne rozwiązanie na większe wyjścia, ale też posiada on w swoich kolekcjach torby świetnie sprawdzające się na co dzień do pracy czy na spotkanie z przyjaciółmi. Marc Jacobs torba, z którą możesz czuć się świetnie w każdej sytuacji.

Marc Jacobs buty projektuje tak by dawały jak największy komfort chodzenia przy jednoczesnym wpisywaniu się w najnowsze trendy mody. Buty te sprawią, że nigdzie nie pozostaniesz niezauważona. Pozwolą również dodać charakteru każdej stylizacji. Wszystkie produkty wychodzące spod ręki Marca Jacobsa są wykonane z najlepszej jakości materiałów, które pozwalają na dłuższe użytkowanie rzeczy oraz sprawiają, że komfort ich noszenia jest nieporównywalny. Do produkcji butów i toreb używana jest najlepszej jakości skóra naturalna przez co możemy naszą torbą czy butami cieszyć się dłużej.

na stronę
Cena