O FIRMIE

 

CHIARA to sieć butików oferujących szeroki wybór damskiej galanterii od światowych, renomowanych projektantów. Przez lata udało nam się zdobyć zaufanie największych domów mody, dzięki czemu możemy współpracować z najlepszymi. Ich buty, torebki oraz pozostałe akcesoria tworzone dla kochających modę i jednocześnie wymagających kobiet, nieustannie inspirują nas do współtworzenia nowych trendów.

 

CHIARA wywodzi się z pasji. Pasji do pięknych dodatków wychodzących spod ręki mistrzów projektowania. Pasji płynącej z nieograniczonych możliwości łączenia kolorów, stylów i materiałów. Pasji dzielenia się doświadczeniem i nowatorskimi rozwiązaniami.

 

Dbałość o detale to nasz główny wyznacznik. Jednym drobnym akcentem nauczyliśmy się zmieniać prostą stylizację w coś nadzwyczajnego. To jest właśnie magia wyjątkowego dodatku, dzięki której z przyjemnością możemy obserwować, jak nasze modne akcesoria podkreślają kobiecą urodę, dodają klasy, odzwierciedlają indywidualny styl. Łączenie dodatków we właściwy sposób jest naszym wyzwaniem i celem, który stawiamy sobie zawsze, gdy poszukujemy nowych inspiracji dla naszych Klientek.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w butikach stacjonarnych lub na stronie chiara.pl