CHIARA  to sieć butików z damską galanterią, renomowanych, światowych projektantów.

 

Współpracujemy z najlepszymi.

 

Przez lata pracowaliśmy na zaufanie największych światowych domów mody, takich jak: Michael Kors, Karl Lagerfeld, LOVE Moschino, Armani Jeans, Furla, Coccinelle, DKNY, Hugo Boss czy Ralph Lauren. Ich buty, torebki i inne akcesoria dla wymagających i kochających modę kobiet, inspirują nas do współtworzenia trendów.

 

CHIARA wywodzi się z pasji. Pasji do pięknych dodatków, wychodzących spod ręki mistrzów mody. Pasji płynącej z nieograniczonych możliwości  łączenia  kolorów, kształtów, materiałów. Pasji dzielenia się doświadczeniem i entuzjazmem.

 

Drobiazgi. Patrzymy na świat przez ich pryzmat. Nauczyliśmy się jednym drobnym akcentem zmieniać prostą stylizację w coś nadzwyczajnego. To jest właśnie magia modnego dodatku. Dziś z radością obserwujemy jak nasze doskonałe produkty wydobywają z kobiet piękno, dodają im klasy, odzwierciedlają indywidualny styl. Łączenie dodatków we właściwy sposób, jest naszym wyzwaniem i celem, który stawiamy sobie zawsze, gdy w każdym sezonie poszukujemy nowych inspiracji.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w butikach stacjonarnych lub na stronie chiara.pl