REGULAMIN ZWROTÓW

W przypadku kiedy zakupiony przedmiot nie będzie spełniał Twoich oczekiwań - możesz go zwrócić lub wymienić na wybrany produkt w tej samej cenie bądź droższy. Kupując w naszym sklepie internetowym masz prawo do zwrotu towaru w terminie 30 dni od daty odebrania towaru (dotyczy zamówień z wysyłką do klienta oraz odbioru opłaconego z góry zamówienia w butiku).

Ze względu na Twoją wygodę jak i bezpieczeństwo wysłanych rzeczy, koszt przesyłki na terenie Polski pokrywa butik chiara.pl.

Towar nie może nosić śladów użytkowania oraz musi posiadać oryginalne metki.

 

Krok po kroku- jak zwrócić towar?

 

1. Skontaktuj się z Działem Obsługi butiku internetowego chiara.pl (butik@chiara.pl) podając w mailu termin oraz przybliżone godziny odbioru paczki przez kuriera. Prosimy nie zwracać przesyłki bez uprzedniego kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta. W przypadku zwrotów z zagranicy koszt przesyłki pokrywa Klient.

2. Wydrukuj i wypełnij formularz odstąpienia od umowy.

3. Zapakuj towar wraz z nienaruszonym opakowaniem fabrycznym, wypełnionym formularzem z odręcznym podpisem i dowodem zakupu.

4. Przekaż paczkę kurierowi z naklejonym na paczkę listem przewozowym, który otrzymasz mailowo z Działu Obsługi butiku internetowego.

5. Zwrot należności zostanie wykonany w ciągu 14 dni zgodnie z formą płatności, którą dokonano zapłaty za zamówienie.

 

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.