TORY BURCH

Tory Burch to dosyć młoda marka, ale zdążył o niej już usłyszeć świat. Marka powstala w 2004 roku, założona przez małżeństwo Burch. Skierowana do wymagających i świadomych odbiorców. Tory Burch zaczynała swoją przygodę z modą jako redaktor mody, między innymi w Harper’s Bazaar. Następnie pracowała dla Ralpha Laurena i Very Wang. Pierwszy raz zadebiutowała w 2004 roku i od tego czasu jest chętnie wybierana przez gwiazdy jak i przez zwykłych ludzi. Jej projekty cieszą się dużą sławą, co roku gości na największych pokazach mody. Jej projekty to obiekt pożądania wielu kobiet. Jej znak rozpoznawczy to monogram w kształcie litery „T”. Jej styl to hołd dla lat ’60 i ’70 poprzez żywe kolory oraz bogate printy.

Tory Burch – modne printy, eleganckie wzory

Tory Burch torebki projektuje tak by podkreślały kobiece piękno. Modne printy zdobiące torebki Tory Burch oraz spokojne kolory to ich znak rozpoznawczy. W swoich kolekcjach posiada małe torebki na wieczorne wyjścia jak i duże torby miejskie doskonałe na co dzień, do których uda nam się pomieścić wszystko czego kobieta potrzebuje w ciągu dnia. Torebka Tory Burch to niewątpliwie modny dodatek, który chciałaby mieć każda kobieta. Torba Tory Burch to luksusowy dodatek do naszych kreacji wykonany z najlepszej jakości materiałów i skór naturalnych tak by cieszyć każdą kobietę. Skóra cielęca, z której zostało wykonane większość toreb Tory Burch jest bardzo wytrzymała więc można być pewnym, że torba posłuży na dłużej.

Baleriny Tory Burch – najwygodniejsze buty

Baleriny Tory Burch to sławne już buty z jej kolekcji. Sygnowane emblematem „T” są kojarzone z wygodą i luksusem. Idealnie dopasowują się do stopy tak by dać największy komfort chodzenia. Tory Burch baleriny to wykonane z najlepszej jakości skóry naturalnej obuwie, w którym możemy przechodzić długie godziny bez obawy o nasze stopy. Buty Tory Burch wykonane są tak by cieszył nas każdy zrobiony w nich krok. Tory Burch buty to nie tylko obuwie, ale też stylowy dodatek do każdej kreacji. Stworzone dla kobiet odważnych, które lubią zwracać na siebie uwagę. Dzięki nim nie przejdziemy niezauważone.

na stronę
Cena